HAKKIMIZDA

Laab Mimarlık+İçmimarlık kurumsal ve özel sektör yapılarının projelendirilmesi ve uygulaması konularında 2012 den beri uzman kadrosuyla Eskişehir de faaliyet göstermektedir.Günümüzdeki hızlı gelişmelere paralel yeni hedefler belirleyen Laab Mimarlık+İçmimarlık,yeni projeler geliştiren ve gelişimin getirdiği sorumlulukları paylaşan bir Mimari Felsefeye sahiptir.Bizler bu felsefeyle yola çıkarak,her türlü kurumsal ve özel yapının mimari ve içmimari problerini çağımızın getirdiği gerekliliklerle çözüyoruz.

Laab Mimarlık+İçmimarlık için tasarım sadece biçimlerin,şekillerin ve malzemelerin birleştirdiği soyut bir eylem değil aksine bir problem çözme girişimidir. Var oluş nedenimiz,insanın içinde bulunduğu yaşam koşullarını geliştirmek ve ilham verici mekanlar yaratmaktır.

Problem çözmeyi sanatsal bir biçime oturtarak,insanların çalışma ve yaşama biçimlerini şekillendiriyor böylece insanların yaşam tarzlarını zenginleştiriyoruz.

"Mimarlık faaliyetleri bizim için mekansal yaşam standartlarını yükseltme sanatıdır."

Levent AKGÜL-Abdullah BATTAL

 

 

Bircan İnan                     Behbood Ahmadi                 Ezgi Uygan                       Aylin Odluyurt                       Burak Öztürk

 


Yükleniyor...

İşleminiz gerçekleştiriliyor...